niedziela, kwietnia 20, 2014

Spotkałam dzisiaj kurczaka... :)

Spotkałam dzisiaj kurczaka 

Co po baziach skakał. 
Za nim kurka podążała 
I pisanki malowała. 
Wtem baranek się ukazał 
I życzenia złożyć kazał: 
Szczęścia i radości moc 
Na tę Świętą Wielką Noc! 

P.S. Niezapomnijcie, że jutro jest Lany Poniedziałek. ;)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz