środa, kwietnia 09, 2014

Ohoho! Ale zapuściłam bloga!/Wracam!!! || TAG: 36 punktów o mnie.



Wróciłam! ;)

Znowu będę pisała posty i zachodziła na ten blog. Myślę, że będę mogła pisać i na tym blogu i na Gaby-Emily.



1. Jak masz na imię?
Anna 

2. Kiedy masz urodziny?
1 kwietnia ;)

3. Co studiujesz? Jaka była twoja wymarzona praca w dzieciństwie?
Uczę się jeszcez w szkole. O... dużo tego było: malarka, piosenkarka, lekarz, weterynarz, kierowcą wyścigowych samochodów (chyba tak się to nazywa?).
4. Czy masz chłopaka?
Nie, mam dopiero 12 lat :D
5. Jakiej muzyki słuchasz?
Pop, rap.
6. Czy pracujesz? 
Nie, uczę się w szkole.
7. Czego szukasz w drugiej osobie?
Nigdy się nad tym nie zastawiałam.
8. Do kogo się zwracasz, gdy jest ci smutno?
Do komputera <3
9. Ulubione jedzenie?
Kołduny ze śmietaną, różnorodne sałatki i oczywiście SŁODYCZE!!!
10. Ulubiona część garderoby?
T-shirt'y z różnymi rysunkami, jeans'y, legginsy, jeansowe kurtki i takie swetry:
11. Czy masz zwierzątka?
Nie, ale bardzo chcę mieć psa! *_*

12. Ulubione miejsce?
Plaża :)
13. Czy masz drugie imię?
Tak - Emilija.
14. Ulubiony przedmiot w szkole?
Angielski.
15. Ulubiony napój?
Soczek ;D
16. Jaka jest twoja ulubiona piosenka w tym momencie?
Ellie Goulding - Beating Heart <3
17. Jakie imiona nadałabyś dzieciom?
Dla dziewczynki - Kordelia lub Marija, a dla chłopca nie wiem xd.
18. Czy uprawiasz jakieś sporty?
Pływanie.
19. Ulubiona książka?
"Ania z Zielonego Wzgórza", ale dużo mam ulubionych.
20. Ulubiony kolor?
Żółty, zielony.
21. Ulubione zwierzątko?
Pies ^^
22. Ulubione perfumy?
Nie mam.
23. Ulubione święto?
Urodziny, Wielkanoc, Boże Narodzenie i Prima Aprilis!
24. Czy skończyłaś liceum?
Nie, chodzę do podstawówki.
25. Czy kiedykolwiek byłaś za granicą? Ile razy?
Tak, byłam. W Polsce jeden raz, w Izraelu jeden raz, w Turcji jeden raz i na Łotwie jeden raz.
26. Czy mówisz w innych językach?
Tak, mówię po rosyjsku i po angielsku.
27. Czy masz rodzeństwo?
- Mam starszą siostrę.
28. Ulubiony sklep?
Dużo ich jest.
29. Ulubiona restauracja?
Charlie Pizza.
30. Czy lubisz szkołę?
Nieee! Chociaż... ma jeden plus - mogę spotykać się tam z przyjaciółmi.
31. Ulubiony youtuber?
Banshee.
32. Ulubiony film?
Blue Lagoon, 1+1.
33. Ulubiony program w telewizji?
Patrzę wszystko pod rząd.
34. PC czy Mac?
PC.
35. Jaki masz telefon?
Samsung Galaxy S 3 mini.
36. Ile masz wzrostu?
Około 160-165 cm.


(pytania z blogu Gaby-Emily)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz