Cześć, co tam u was? Mam nadzieję że wszystko dobrze? ;). Może napiszę trochę o sobie?:
No więc jak już mówiłam, mam na imię Ania. Wiek nie jest ważny, mogę tylko powiedzieć, że mam urodziny pierwszego kwietnia. Może czasami używam rosycyzmu, ale to bardzo rzadko i możno to mi wybaczyć, bo nie mieszkam w Polsce. (Odrazu wam mówię, że to jest mój pierwszy blog, więc nie oceniajcie zbyt srogo, okej?) Mam trzech zafajefanych BFF.! Bardzo czekam lata, bo wtedy będziemy razem z moją koleżanką Paulą jeździć na jeziora i nie tylko. Niestety jestem jedynaczką, ale jakoś teraz o tym za bardzo nie przeżywam. Był czas, kiedy błagałam rodziców o brata lub siostrę. Ale teraz już wyrosłam i nie chcę ani brata, ani siostrę :D. Zwierzątka domowego też nie mam, ale miałam morską świnkę. Lecz okazało się, że mam na NIEGO alergię i przyszło się go oddać. Cały czas myślałam jak tam mój ś(tutaj musi być duża litera, ale nie wyszło ją zrobić)wintus, ale z czasem jakoś to przeszło... Moje ulubione kolory to żółty, pomarańczowy i fioletowy, lubię też niebieski.
No i to chyba wszystko o mnie :).
A teraz mam do was pytanie:Jakie zwierzątko mogę wziąźć, z moją alergią? Mam alergię na kota, no i chyba królików, morskich świnek (napewno), no i takich zwierząt. Pies odpada, bo mama nie pozwala :DD
Co zaproponujecie?
Ania ;*.